GSOMEM / GAZİANTEP SANAYİ ODASI MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ÜRETİMİ

GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ÜRETİMİ
  • 11 EKİ
  • 2019

GÜNEŞ ENERJİSİNDEN ELEKTRİK ÜRETİMİ

Sonsuz enerji kaynağı olan Güneşten yararlanarak, modern dünyanın en büyük ihtiyaçlarından biri olan elektrik enerjisi üretiminin, Gaziantep ve çevre illerde yaygınlaştırılması amacıyla, Gaziantep Sanayi Odası tarafından; “Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi” ile ilgili, eğitim ve farkındalık projesi yürütülmektedir.

 

Alman Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) ile ortaklaşa yürütülen “REMI-Türkiye’de istihdamın ve yenilenebilir enerji kullanımının güçlendirilmesi projesi” ile Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde, geçici koruma altındaki mültecilerin de katılımıyla 18 ay boyunca yaklaşık 240 kursiyere uygulamalı kurslar düzenlenmektedir.

 

Projemizin tüm paydaşları olan; kamu, üniversite, meslek odaları, imalatçı, distribütör, servis sağlayıcı, çalışanlar ve diğer kesimlerin katılımı ile 24 Ekim Perşembe günü proje açılış ve tanıtım toplantısı yapılacaktır.

 

Almanya Kalkınma Bakanlığı yetkililerinin ve Almanya-Ankara Büyük Elçisinin (teyit bekleniyor) katılımı ile yapılacak olan etkinlikte sektörde yer alan firmalara ve kurumlara ücretsiz stant açma, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma imkânı sunulacaktır. Özellikle firmaların ve kurumların stant açarak etkinliğimizde yer almasının sektördeki diğer paydaşlara ulaşmaları açısından katılımcılar için de önemli bir fırsat yaratacağını düşünmekteyiz. Ücretsiz tahsis ettiğimiz sınırlı sayıdaki stantlarımızdan yararlanmak isterseniz ekteki formu doldurarak en geç 18 Ekim 2019 tarihine kadar göndermenizi önemle rica ederiz.

 

Gaziantep ve bölge illerde yenilenebilir enerji kullanımının yaygınlaştırılması için iş gücü ve yeni girişim sağlamasını amaçlayan projemizin bilgilendirme toplantısına katılımınızı bekler saygılar sunarım.

STANT TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Etkinlik Kayıt Formu

Kayıt Türü *
Kişi 1
Kişi 2
Kişi 3
Kişi 4
Kişi 5
İletişim Sorumlusu
Telefon
Fax
Email
Özel Not

TÜM HABERLER