GSOMEM / GAZİANTEP SANAYİ ODASI MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

GSO-MEM - GAZİANTEP’TEKİ YERLİ VE YABANCI KURUM VE TEMSİLCİLİKLERİ AĞIRLADI

  • ANASAYFA  / 
  • Haberler  / 
  • GSO-MEM - GAZİANTEP’TEKİ YERLİ VE YABANCI KURUM VE TEMSİLCİLİKLERİ AĞIRLADI
GSO-MEM - GAZİANTEP’TEKİ YERLİ VE YABANCI KURUM VE TEMSİLCİLİKLERİ AĞIRLADI
  • 03 MAY
  • 2019

GSO-MEM - GAZİANTEP’TEKİ YERLİ VE YABANCI KURUM VE TEMSİLCİLİKLERİ AĞIRLADI

Gaziantep Sanayisinin en büyük ihtiyaçlarından biri olan yetişmiş  kalifiye eleman talebini karşılamak üzere, 2017 nisan ayında  2. Organize Sanayi Bölgesinde kurulan, sahip olduğu 20 eğitim salonu ve 15 yakın uygulama atölyeleriyle bugüne kadar 1200 yakın kursiyere eğitim veren GSO-MEM kurum ve kuruluşlara evsahipliği yapmaya devam ediyor.

 

Bu çalışmalarını yaparken şehrimizde faaliyette bulunan yerli ve özellikle  de yabancı kurum ve temsilcilikleri ile işbirliği çalışmalarına da devam eden GSO- MEM;  ,Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği(BMMYK) işbirliği ile düzenlenen yeni bir toplantı yaptı.

 

UNDP, UNFPA , ATSO, Kızılay, UNHCR, ASAM , IBC , IOM , Qatar Charity , US Embassy , İKA , UNİCEF , Gaziantep Göç İdaresi  gibi 50  yakın yerli ve yabancı kuruluşların idareci ve temsilcilerini ağırlaDI.  

 

GSO-MEM in tanıtımı ile ilgili sunumun yapılması ardından Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreteri Kürşat GÖNCÜ ve GSO –MEM Müdürü Yusuf İYMEN , katılımcıların sorularını cevapladı.   Gaziantep için ortak bir çok projenin ilk adımlarının atılacağı çalıştay havasında geçen toplantıdan sonra bu organizasyonların daha sık yapılması kararı alındı.

 

Toplantıdan sonra merkezin eğitim birimlerini ve atölyelerini gezen konuklar böyle bir eğitim kurumunun Gaziantep ekonomisi için daha fazla katma değer yaratması için kendi kurumlarının da büyük bir zevkle yardımcı olacaklarını belirttiler.


TÜM HABERLER